12/13/14 Haziran 2015 İzmir Ülkü Pisti

Değerli Üyelerimiz,

2013 yılında İzmir Ülkü Yarış Pistinde gerçekleştirdiğimiz BMW Car Club Turkey pist etkinliğimiz oldukça eğlenceli geçmişti. Bu sene için de sizlerden gelen istek üzerine bu etkinliği tekrar düzenlemeye karar verdik. 13 Haziran 2015 Cumartesi günü saat sabah 09:00 itibariyle İzmir Ülkü Yarış Pistini BMW Car Club Turkey üyelerimizle “Track Day” amaçlı kullanacağız.

Katılım için bir den fazla seçeneğimiz mevcut. Aracınızla

Buy Cialis Professional UK

, pistte bulunan kiralık araçlarla ve ya seyirci olarak. Siz bu ayrıntıyla ilgili düşünürken biz de size biraz detaylar ile ilgili bilgi verelim.

a) Aracınızla katılmanız durumunda, 12 Haziran Cuma günü yola çıkarak 13 Haziran Cumartesi sabah saat 09:00`da pistte olacak şekilde kendinizi ayarlayabilirsiniz.

b) Eğer ben aracımla yola gitmek istemiyorum derseniz, katılımcı üyelerimizin istekleri doğrultusunda tıpkı 2013 yılında yapmış olduğumuz gibi bir tır kiralayarak araçlarımızı bu şekilde de göndermemiz mümkün. Tır yüklemesi 11 Haziran Perşembe akşamı yapılacak ve bizlerde 12 Haziran Cuma günü istediğimiz saatte uçak ile İzmir Adnan Menderes havalimanına geçerek buradan araçlarımızı teslim alacağız.

c) Pist içinde kiralanan araçları kullanacak ve ya seyirci olarak katılacak üyelerimiz de arzu ettikleri takdirde 12 Haziran Cuma akşamından da programda yer alabilirler ve ya 13 Haziran Cumartesi günü sabah saatlerinde pistte olacak şekilde uçak ile yolculuklarını gerçekleştirip doğrudan piste de gelebilirler. Pist içinde kira hizmetine sunulan araçlar Volkswagen Polo ve Volkicar. Her iki araç içinde toplam 5 tur karşılığında piste ödenecek araç kirası bedeli 250TL`dir.

Konaklama:
Konaklama ile ilgii ise, yine geçtiğimiz sefer yapmış olduğumuz gibi, kalite ve fiyat açısından bizim için en uygun olacak bir otel ile anlaşma sağlayacağız. Konaklama detayları en kısa sürede güncellenecek. 12 Haziran günü gelecekler için 12 – 13 Haziran tarihlerini kapsayacak şekilde, 13 Haziran günü gelecekler içinde yalnızca 13 Haziran Cumartesi gününü kapsayacak şekilde rezervasyon yapılacaktır.

Tüm üyelerimizi eşleri, aileleri ve misafirleri ile bu özel etkinliğimizde görmekten mutluluk duyarız.

BMW Car Club Turkey