Yeni BMW X5 için M Spor Paket Tanıtıldı

Münih.  2010`un Nisan ayında dünyada pazara sunulacak olan yeni BMW X5, Haziran ayında Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında yerini alacak. Yeni BMW X5, daha da güçlü yeni motorları ve genişletilmiş yenilikçi sürücü yardım sistemleri yelpazesiyle artık çok daha etkileyici bir görünüm sergiliyor. Bütün bu özellikler Spor Aktivite Otomobili’nin özgün sürüş keyfini yeni bir boyuta taşıyor. Otomobilin dinamik kabiliyetindeki bu son takviye, özellikle yeni X5`te lansmandan itibaren sunulacak olan M Spor paketinde hayat buluyor. Dış ve iç parçalar ile şasi parçalarının üstün kaliteli ve kusursuz kombinasyonu BMW X5`in geliştirilmiş spor performansının daha da yoğun yaşanmasını sağlarken

buy-levitra-usa.com

, bu performansa uygun bir tasarım sunuyor.

Yeni BMW X5`in M Spor paketin tüm parçaları Spor Aktivite Otomobili için özel olarak tasarlandı ve olağanüstü dinamik potansiyeline uygun olarak geliştirildi. V kollu 19 inç M hafif metal jantlarda olduğu gibi, yüksek hız imajı ve sportif şasi tasarımı BMW X5`in sunduğu yüksek sürücü odağını vurguluyor. İsteğe bağlı olarak sunulan 20 inç M hafif metal jantlar, iki renkli çift kollu tasarımı ve son derece parlak kollarıyla özellikle özgün bir görünüm yaratıyor. Her iki durumda da jantlar önde ve arkada BMW X5 için özel olarak seçilmiş lastikler ile sunuluyor.

M Spor pakette ayrıca özel egzoz boruları da bulunuyor. Altı silindirli modellerde, egzoz boruları BMW X5 xDrive50i`de standart olarak sunulan trapezoid şeklini paylaşıyorlar. Yeni BMW X5`e özel olarak M Spor paketinde sunulan Metalik Karbon Siyahı da yelpazedeki diğer beş rengin arasında yerini alıyor.

M Aerodinamik paketi ve M kapı eşikleri, BMW Individual dış tasarımının saten dokulu alüminyum yan cam çerçeveleri ve BMW Individual`ın saten dokulu krom tavan rayları ile birleşerek kusursuz görünüm yaratıyor. Tasarımcılar aerodinamik açıdan optimize edilen ön ve arka apronu tasarlarken sürücü yardım sistemlerinin kullandığı sensörlerin ve kameraların konumunu da dikkate aldılar. Bu sayede hem Park Mesafe Kontrolü’ne, hem de ilk kez BMW X5 ile pazara sunulan Yan Görüş sistemine M Spor pakette yer verildi.
Elektrik ayarlı sürücü ve ön yolcu spor koltuklar, M deri direksiyon ve M sürücü ayak dayama, yeni BMW X5`in içindeki sürüş deneyimini en üst düzeye çıkarıyor. Çizgili alüminyum iç mekan kaplama ve antrasit BMW Individual tavan çizgisi gibi son rötuşlar da sportif havayı tamamlıyor.