Makyajlı BMW 3 Serisi Coupe-Cabrio Showroomlarda

Tasarımda yapılan özenli değişiklikler

Buy Nolvadex UK

, baştan aşağı yenilenen ve gücü artırılan motorlarla yeni model özellikleri hem BMW 3 Serisi Coupé hem de BMW 3 Serisi Cabrio`ya daha çok çekicilik ve stil katıyor. Aynı zamanda Sedan ve Touring modelleri artık daha önce hiç olmadığı kadar iyi özellikler sunan yeni güç üniteleriyle göze çarpıyor.
Aktarma organlarındaki tüm bu yeniliklerden faydalanarak BMW 3 Serisi, bir dizi mükemmel dinamizm ve olağanüstü verimlilik gösteren orta sınıf modelle konumunu daha da güçlendiriyor.

En başından beri üstün olan bu niteliklerin üzerinde ve altında 320d EfficientDynamics Edition şimdi mükemmel derecede iyi ve kesinlikle üstün sürüş keyfi ve yakıt ekonomisi dengesiyle pazara sunuluyor. AB test parkurunda 4,1 litre/100 kilometre ortalama yakıt tüketimiyle bu çok özel yeni model, orta sınıf için yeni verimlilik standartları getiriyor.
Tüm kilit alanlarda en iyi hale getirildi:

Yeni BMW 3 Serisi Coupé ve yeni BMW 3 Serisi Cabrio.

Ön, yanlar ve arkada otomobile tam olarak uyum sağlayan yeni tasarım özellikleri, BMW 3 Serisi Coupé ve BMW 3 Serisi Cabrio`nun sportif ve şık karakterini daha da vurguluyor. Aynı zamanda tasarımdaki değişiklikler, üstün performansın bir göstergesi olarak her iki modelin de siluetini daha gösterişli ve dinamik hale getiriyor.

Bir diğer önemli öğe, BMW 3 Serisi Coupé ve Cabrio`nun artık yeni tasarlanan dış hatlara, değiştirilmiş bir yapıya ve yeni ışık teknolojisine sahip olması. Yeni boya renkleri, yenilenen deri döşeme çeşitleri ve BMW ConnectedDrive`ın sağladığı yeni ofis ve eğlence fonksiyonları, her iki modelin zarif görünümüne ve sundukları üstün sürüş keyfine katkıda bulunuyor.

BMW 3 Serisi motor gücünde yeni çeşitler.

2010 model yılına girilirken BMW 3 Serisi`nin tüm motorları EU5 emisyon standardına uyum gösteriyor. Aynı zamanda motor gücü, Coupé ve Cabrio için geliştirilen yeni temel varyantlar ve BMW 3 Serisi Touring`in yeni temel dizel motoruyla artırılıyor.

BMW 3 Serisi Coupé ve BMW 3 Serisi Cabrio`nun lansmanı, ayrıca 2,0 litre 4 silindirli 105 kW/143 bg sıralı benzinli motorla çalışan BMW 318i`nin tanıtımını ortaya koyuyor. BMW 316d Touring`in 2,0 litre dört silindirli dizel motorunun azami gücü ise 85kW/115 bg.

BMW 3 Serisi`nin tüm gövde varyantlarında kullanılan sınıfının en iyisi BMW 335i, artık BMW TwinPower Turbo Teknolojisi, Hassas Direkt Enjeksiyon ve 225 kW/306 bg`lik üstün gücünü yakıt tasarrufuyla ve bir kez daha büyük oranda geliştirilmiş CO2 emisyon değerleriyle birleştiren VALVETRONIC valf yönetimi özelliklerine sahip 3,0 litre 6 silindirli motorla sunuluyor.

BMW 325d (150 kW/204 bg) ve BMW 320d`nin (135 kW/184 bg) ve tüm gövde varyantlarının sahip olduğu yeni motorlar, yüksek bir çok yönlü verimlilikle birlikte güç ve torku daha da artırıyor. Son fakat aynı şekilde önemli olarak, BMW 318d Sedan ve BMW 318d Touring, yüksek tork ile düşük yakıt tüketimi ve emisyonları ideal bir şekilde birleştiriyor.

Orta sınıfta üstün verimlilik: BMW 320d EfficientDynamics Edition.

100 kilometrede sadece 4,1 litre dizel yakıt tüketimi ve AB testlerinde 120 kW/163 bg ile kilometre başına 109 gram CO2 oranını bir araya getiren BMW 320d EfficientDynamics Edition, 2010 model yılında en verimli orta sınıf otomobil olarak pazara sunuluyor.

Bu yeni devrimci modelin sahip olduğu 2,0 litre dört silindirli dizel motor; tamamı alüminyum karter, değişken emme geometrisi ve yeni nesil ortak hatlı doğrudan yakıt püskürtme sistemine sahip. Doğal olarak motor, daha yüksek bir verimlilik standardı için özel olarak değiştirilmiştir ve otomobilin kendisi mükemmel aerodinamiğe, daha büyük bir son dişli oranı ve yeni iki kütleli volan teknolojisi, merkezkaç kuvveti sarkacı ile gelir.

Mükemmel birliktelik: Yeni BMW 3 Serisi Edition Modelleri.

Sedan ve Touring modellerinin yeni özel modelleri, sürüş dinamikleri, kullanım rahatlığı ve daha önce görülmemiş kadar tatmin edici ve etkileyici yenilikler gibi BMW 3 Serisi`nin kendine özgü özellikleriyle sunuluyor. Spor, Lifestyle ve Exclusive Edition Modelleri, otomobilin iç mekan ve dışında özenle birleştirilmiş gelişmiş seçeneklerine sahip ve böylece otomobilin dış görünüşü ve sürüş deneyiminde yeni, zarif bir vurgu katıyor.

BMW ConnectDrive teknolojisinin yenilikçi ofis ve eğlence fonksiyonları.

BMW ConnectDrive`ın sunduğu geniş hizmetler BMW 3 Serisi`nin yenilikçi karakterini vurgular. Çevresindekilerle en uygun şekilde bağ kuran ve ConnectDrive teknolojisine sahip BMW 3 Serisi hem en iyi konfor ve güvenliği hem de geniş bir kullanışlı eğlence fonksiyonları yelpazesi sunar.

2010 model yılında BMW ConnectDrive`ın sunduğu özellikler, sadece BMW`ye özgü ilave fonksiyonlarla artırılıyor. En çok, araç telefonu ve harici eğlence cihazlarının otomobilin içindeki iDrive kumanda sistemine uyarlanmasına yoğunlaşılmıştır.