Neden Üye Olmalıyım?

Bir kulüp, tek kişinin elde edemeyeceği neyi elde edebilir ki? Cevap, sorunun kendisi kadar basit, pek çok şeyi.

Şu bir gerçektir ki, kalabalık bir grup kişi, bir kulüp veya benzeri bir organizasyon kurduğunda, çoğu zaman, pek çok kuruluştan topluluk olarak çok daha cazip fiyatlar, avantajlar ve koşullar temin edebilmektedir. Bizim kulübümüzün durumunda, bu kuruluşların seçiminde öncelikli olarak, aracınızın masraflarının azaltılmasına katkıda bulunabilecek firmalara üzerine yoğunlaştık. Örnek olarak, servisler, yedek parçacılar, oto kuaförler, oto döşemecileri, performans ürünleri satan firmalar vb. diğer firmalar sayılabilir.

Kısacası, “BMW Car Club Turkey” üyesi ve “BMW Club Card” sahibi olarak, hem sizlerle aynı tutkuyu paylaşan insanlarla hoşça vakit geçireceksiniz, hemde BMW marka bir araca sahip olmanın getirdiği kaçınılmaz masraflarınızı da azaltıyor olacaksınız. Çoğunluğa sahip olmanın getirdiği bu avantajlardan neden faydalanmayalım?


Hoşgeldiniz Paketi


”BMW Car Club Turkey”
, tek bir şeyi hedeflemektedir. Üyelerinin memnuniyeti. Bu sebeple, Yıllık sadece 2.500 ₺ lik bir ücret karşılığı ile üyemiz olan herkese;

  • “BMW Club Card” Üye Kartı ( Bu kartı göstererek çeşitli üye kuruluşlardan ayrıcalıklara sahip olabileceksiniz.)
  • “BMW Car Club Turkey” Masa takvimi
  • “BMW Car Club Turkey”  araç camı yapıştırması.

 

 

BMW Club Card nedir ?

Web
Web

“BMW Car Club Turkey” olarak, işbirliği içinde bulunduğumuz üye işyerlerini seçerken, her zaman, kendi alanlarında en iyi ürünleri, en iyi çözümlerle sunan gerçek profesyonel firmalara yer vermekteyiz. Sizlerde birer “BMW Car Club Turkey” üyesi olarak  “BMW Club Card” `a sahip olabileceksiniz. Bu kart sayesinde hem bütün üye işyerlerimizden ayrıcalıklar ve indirimler almaya hak kazanacak hemde Kulübümüzün sunduğu tüm etkinliklere ve sosyal faliyetlere katılma hakkına sahip olacaksınız.

Aşağıda, işbirliği içinde olduğumuz, seçkin iş yerlerimizden oluşan listeyi görebilirsiniz.

ÜYE İŞYERLERİMİZ