Anasayfa Kayıt Etkinlikler Forum Galeri Teknik Bilgiler Üye Ayrıcalıkları Üye İşyerleri Linkler Profil İletişim
Official BMW Club
Offical BMW Club

Üyelik Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak BMW Car Club Turkey `e üyelik talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra incelenerek, değerlendirilecektir.
Üyelik başvurunuzun kabul edilmesi durumunda, sizlere içinde hesap ve iletişim bilgilerimizide içeren bir onay e-postası ulaştırılacaktır.
Ödemeniz gerçekleştikten sonra, içinde adınıza hazırlanan, BMW Club Card` ınızıda içeren, kargonuz adresinize ulaştırılacaktır.

Üyelik ücretimiz, sadece 99.00TL dir.

* BMW Car Club Turkey, T.C. İstanbul İl Dernekler Müdürlüğünce, "BMW Kulübü Derneği" ünvanı altında tescilli, resmi bir dernektir ve bu sebeple, kesinlikle ticari ve kar amaçlı faaliyet gösteremez.
Tüm BMW Car Club Turkey üyeleri, aynı zamanda " T.C.Dernekler Odası " tarafından düzenli olarak denetlenen dernek defterlerimizde kayıtlı, resmi dernek üyeleride olmaktadırlar.
İstenen yıllık üyelik bedeli, sadece bağlı olduğumuz BMW Club Europa e.V. ye ödenen lisans hakları ve dernek giderlerini karşılamak amaçlıdır. Kesinlikle maddi bir kazanç amacı taşımamaktadır..

Neden üye olmalısınız?

Üyelik talebinizi fax veya e-posta yolu ile yapmayı tercih ediyorsanız, bu bilgiler için tıklayınız.


 

TC Kimlik Numaranız
TC Kimlik numaranızı öğrenmek için tıklayın.
Adınız *
Soyadınız *
Adres *
E-posta *
Bulunduğunuz il *
GSM *
Doğum tarihiniz
Kullandığınız BMW
Model yılı
BMW yetkili satıcınız
Planlanan değiştirme tarihi
Bizi nereden duydunuz?
(Varsa forum kullanıcı adınız)
Not
(*) Doldurulması zorunlu alanlar
Gerçek Deride %10, Suni Deride %12,5 indirim Cam Filmi Uygulamarında %25 indirim Özel Üretim Egzostlarda %25 İndirim Tüm Ürünlerde %20 İndirim Rot-Balans İşçiliklerinde %10 İndirim Tüm Ürünlerde %10 İndirim ve Ürün Alımında Ücrestiz İşçilik Tüm Jant ve Yarış Aksesuarlarında %20 İndirim İndirimli Ürünler Dahil Tüm Ürünlerde %10 İndirim Tüm Araç Kaplama İşlemlerinde %7 İndirim Tüm Lastiklerde %15 İndirim Tüm Ürünlerde %20 İndirim Tüm Baskı İşlerinde %10 İndirim %10 İndirim Tüm ürünlerde %40 indirim uygulanmaktadır. Tüm Uygulamalarda %15 İndirim %10 ile %12 Arası İndirim %5 İndirim Serviste %10 Yedek Parçada %7 İndirim ! %20 İndirim Uygulanmaktadır. Eğitimlerde %20 İndirim ! Tüm Uygulamalarda %30 İndirim Tüm Ürünlerde %10 İndirim Uygulanmaktadır. Tüm Uygulamalarda %25 İndirim. Tüm Ürünlerde %10 İndirim Uygulanmaktadır. JANT1 Özel BMW Abarth Servis Tüm Uygulamalarda %15 İndirim Uygulanmaktadır. Tüm Ürün ve Hizmetlerde %15 İndirim Uygulanmaktadır. Montaj ve ürün gruplarına göre %10-%20 arası indirim ve kampanyalar uygulanmaktadır.
Design By Tasarimdevi
Copyright © 2010 BMW Club Turkey | BMW Club Europa e.V. Web Tasarım FirmasıWeb Tasarım Firması İstanbul - Tasarım Devi Web Çözümleri